Witaj!
Znajdujesz się na moim prywatnym blogu który służy reklamie. Umieściłem na nim linki do stron firm które postanowiłem polecać. Jeżeli należysz do osób otwartych na nowe możliwości, interesuje Cię praca w zespole który pomoże Ci osiągnąć TWÓJ sukces, skontaktuj się ze mną. Pozdrawiam Cię Serdecznie i zapraszam do wspólnej pracy.
Tadeusz Temich

Polityka Prywatności

Każda strona ma jakieś zasady i przepisy. Moje strony są podporządkowane poniższemu regulaminowi. Zapraszam do zapoznania się z nim.

Polityka Prywatności

Każdego czytelnika, klienta i użytkownika odwiedzającego moje strony obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na moich stronach w zakładce: Polityka Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać moich serwisów, nie prenumerować czasopism oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych na moich stronach. Szanuję Twoją prywatność. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim żadnych danych personalnych czy adresowych.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z moich serwisów możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony/a o podanie pełnych danych osobowych. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Wszystkie informacje zamieszczane na stronach serwisu oraz przesyłane e-mailem są przeze mnie zamieszczane z pozytywnymi intencjami i w jak najlepiej pojętym interesie odbiorców. Jednakże każdorazowo to do odbiorcy należy decyzja czy i w jakim stopniu wykorzystywać otrzymywane ode mnie informacje. Wszystkie informacje zamieszczane przez użytkowników w komentarzach oraz na forum użytkowników przedstawiają opinie i punkt widzenia osób je zamieszczających, niekoniecznie moje. Nie biorę odpowiedzialności za ich treść.

Tworzę moje strony, aby zwiększyć u czytelników wiedzę o zdrowiu człowieka i sposobie zapobiegania chorobom oraz pomagać osiągnąć sukces w biznesie opartym o MLM i Programy Partnerskie. Mimo, że prezentuję praktyczne rozwiązania, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać ze wszystkiego, co podaję. Porady, które udostępniam powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

Zawarte tu moje własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z moją opinią i opinią właśnie są. Opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.

Niezapowiedziane Wiadomości


Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadam, a które zgodziły się z Polityką Prywatności udostępniając mi swoje dane.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do moich serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została zlecona przez moich klientów.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na moich listach adresowych. Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.


Zapraszam do korzystania z usług i produktów promowanych na moich stronach. Tadeusz Temich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz