Witaj!
Znajdujesz się na moim prywatnym blogu który służy reklamie. Umieściłem na nim linki do stron firm które postanowiłem polecać. Jeżeli należysz do osób otwartych na nowe możliwości, interesuje Cię praca w zespole który pomoże Ci osiągnąć TWÓJ sukces, skontaktuj się ze mną. Pozdrawiam Cię Serdecznie i zapraszam do wspólnej pracy.
Tadeusz Temich

Synergy World Wide Polska szuka przyszłych liderów!

Amerykańska firma Synergy World Wide, producent najwyższej klasy
suplementów diety, rozwija się bardzo intensywnie na Polskim rynku. Dołącz do wyjątkowego zespołu z którym Twoja grupa szybko będzie się powiększać a Twoje wynagrodzenie satysfakcjonować.


Współpraca z Synergy World Wide to nie tylko DOSKONAŁE PRODUKTY, ale także:

  • unikalny plan wynagradzania swoich współpracowników. Niektóre jego elementy są opatentowane i nie spotkasz ich nigdzie indziej.
  • nieograniczone zarobki, adekwatne do wykonanej przez Ciebie pracy. Zarobione pieniądze trafiają do Twojego portfela. Nie musisz za nie robić zakupów, to jedna z wielu zalet Synergy.
  • nienormowany czas pracy. Możesz traktować pracę jako zajęcie dodatkowe poświęcając kilkadziesiąt minut dziennie.
  • nieograniczony dostęp do najlepszego kompleksowego preparatu argininowego jakim jest ProArgi 9 Plus oraz całego zestawu Vital 3. Otrzymujesz możliwość stosowania i dystrybuowania najwyższej jakości produktów renomowanej firmy.
  • możliwość rozbudowy swojego biznesu poprzez polecanie firmy Synergy Wold Wide kolejnym osobom, które chcą zająć się dystrybucją.
  • dostęp do materiałów reklamowych i pomoc liderów nie tylko na początku współpracy.
  • możesz działać jako osoba fizyczna płacąc podatek od dochodu z zagranicy.
Więcej informacji znajdziesz tutaj. Zapoznaj się z nimi i skontaktuj się ze mną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz