Witaj!
Znajdujesz się na moim prywatnym blogu który służy reklamie. Umieściłem na nim linki do stron firm które postanowiłem polecać. Jeżeli należysz do osób otwartych na nowe możliwości, interesuje Cię praca w zespole który pomoże Ci osiągnąć TWÓJ sukces, skontaktuj się ze mną. Pozdrawiam Cię Serdecznie i zapraszam do wspólnej pracy.
Tadeusz Temich

Wkurzające

Mam taki nawyk, - gdy znajdę artykuł który mnie zaciekawi, zapisuję go i umieszczam w mojej biblioteczce. Poznaj jeden z nich.

Najlepsza rada ze wszystkich dla network marketera.

„Moje wyzwanie dla ciebie: miej odwagę uczynić swoje życie arcydziełem. Aby tak było, wstąp w szeregi ludzi, którzy żyją tym, czego uczą innych — którzy robią to, o czym mówią.” ~Anthony Robbins
Nie ulega wątpliwości: obcowanie z człowiekiem lub z ludźmi, którzy poprzez swoją postawę … osiągnięcia … przykłady … inspirują cię do osiągania twoich własnych celów biznesowych, cięższej pracy, do rozwijania się — daje niezwykłego kopa do działania i zwyczajnie pomaga rozwijać biznes.

W. Clement Stone posłużył się słowami „inspiracja do działania”. Spotkania z ludźmi czynu są taką inspiracją do działania. Stąd bez względu na twoją obecną pozycję w firmie, nie mógłbym dać lepszej rady niż ta: bierz udział w spotkaniach organizowanych przez innych liderów.

Spotkasz tam ludzi, którzy zainspirują cię nie tylko swoimi osiągnięciami, ale i charakterem, zachowaniem, energią. I na odwrót: niewiele zyskasz, obcując z ludźmi, którzy cię przybijają. Są to ci, którzy wciąż narzekają, komentują, ubolewają nad swoim losem i „biznesem”, i te pe.

Niestety, do tych drugich często należą również bliscy. Ponieważ to bliscy, już jedna uszczypliwa uwaga potrafi zgasić zapał do działania. Recepta? Wykształcić odporność na krytykę. Uświadomić sobie, że zniechęcające słowa, którym wydźwięk nadały struny głosowe innego człowieka, nie mają absolutnie żadnej siły sprawczej, chyba że im ją nadasz osobiście!

Zwróć uwagę: słowa ze strony innych to tylko ździebko energii dźwiękowej, która wychodzi z ich ust do twoich uszu. Reszta (dobre lub złe emocje, które są u ciebie reakcją) to twoja sprawka.
Prawda jest taka, że ludzie krytykowali, krytykują i będą krytykować. Ich bezwartościową krytykę możesz wziąć sobie do serca lub puścić mimo uszu. Wybór należy do ciebie i tylko do ciebie.

A, czekaj, znam jeden sposób na uniknięcie krytyki.
Nie wiem, czy ci się spodoba, ale jedno jest pewne — jest skuteczny. Brzmi tak: Jeśli chcesz uniknąć krytyki, to nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim."Osobiście podpisuję się pod tymi słowami dlatego postanowiłem je tu opublikować i zachęcam, - dołącz do nas. Poznasz ludzi którzy chętnie ci pomogą. Zainspirują cię do osiągania twoich własnych celów. Mamy sposób na nielubianą pracę, stały czy dodatkowy dochód. Jeżeli Cię to interesuje, skontaktuj się ze mną.

Zachęcam do komentowania tego artykułu. Jeżeli Ci się spodobał wyślij go swoim znajomym. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz